У Дніпрі сотні людей прийшли здати кров для поранених бійців

Станом на 13-у годину, здало кров понад півтори сотні людей, інші стояли у черзі — У Дніпрі сотні людей прийшли здати кров для поранених бійців
Станом на 13-у годину, здало кров понад півтори сотні людей, інші стояли у черзі
Здати кров кров для українських захисників прийшли студенти дніпровських вишів, курсанти, представники силових структур, відомі спортсмени, медики, небайдужі жителі Об этом сообщает vpoltave.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Дніпрі у четвер, 3 жовтня, в лікарні імені Мечникова провели акцію День донора для поранених та травмованих бійців.


Про це повідомляє Радіо Свобода.


Зазначається, що здати кров для надання медичної допомоги постраждалим в зоні бойових дій на Донбасі прийшли студенти дніпровських вишів, курсанти, представники силових структур, відомі спортсмени, медики, небайдужі жителі.


Як розповіли медики, станом на 13-у годину, здало кров понад півтори сотні людей, інші стоять у черзі.


«Медики працюватимуть до останнього відвідувача. Взяту кров одразу ж доправляють до банку крові», — йдеться у повідомленні.


За словами головного лікаря Сергія Риженка, у лікарні Мечникова щодня роблять близько ста операцій. Запас крові обов’язково має бути. Зокрема, здана сьогодні кров піде для двох тяжкопоранених бійців, яких наразі рятують у медзакладі.


Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Мечникова з початку бойових дій на Донбасі прийняла на лікування понад 13 тисяч бійців.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/u-dnipri-sotni-lyudey-priyshli-zdati-krov-dlya-poranenih-biyciv-629934.html”

ТОП новости

Вход